Môj zvrhlý markíz přehled

Môj zvrhlý markíz
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110330/bmid_m-j-zvrhly-markiz-4Uf-110330.jpg 4 102 102

Klub Inferno série

Historická romanca Môj zvrhlý markíz je plná tajomstiev, intríg a horúcej vášne - prvý diel pútavej série o osudoch členov záhadného klubu Inferno. Keď sa Max St Albans, neslávne známy ako Diabolský markíz, rozhodne očistiť rodinné meno, začne sa obzerať po krásnej urodzenej neveste s nepoškvrnenou povesťou. Zo všetkých vhodných mladých dám mu však padne do oka svojrázna Daphne, ktorej nechýba ani krása, ani šľachtický pôvod, iba s jej povesťou v londýnskych vysokých kruhoch to nevyzerá najlepšie...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

My Wicked Marquess , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Môj zvrhlý markíz. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
26.07.2023 5 z 5

Moc hezký příběh.Autorka má všechno promyšlené do nejmenších podrobností.Sice jsem četla nejprve druhý díl, než jsem sehnala tento,ale nevadí. Stejně jsem uchvácena a těším se na další knihy.

Mária721
18.10.2022 5 z 5

Moc hezká série knih (která má myslím 6 dílů, u nás vyšly jenom 2). Je to na škodu,protože
tím pádem není děj ucelený.Není to jenom o tom, jestli byla Daphne moudrá nebo ne.
Jsou tady popisované příběhy jednotlivých členů, jejich boje, obětování za věc ke které byli
vychovávaní od dětství, kdy neměli právo na soukromý život.

Mária721
12.06.2022 5 z 5

Mně se kniha moc líbila.Škoda jen že vyšly pouze 2 díly Klubu Inferno.(Můj hříšný markýz
a Můj nebezpečný vévoda).Měla jsem štěstí, že jsem před lety sehnala zbývající díly ve
slovenštině.Je to moc hezká série, kde nechybí napětí, láska a humor.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Môj zvrhlý markíz v seznamech

v dalších seznamech3x