Môj nebezpečný vojvoda přehled

Môj nebezpečný vojvoda https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112766/bmid_m-j-nebezpecny-vojvoda-T0r-112766.jpg 4 86 86

Klub Inferno série

V očiach londýnskej aristokracie je klub Inferno škandalóznym spoločenstvom bohatých zhýralcov, holdujúcich všetkým druhom nerestí. V skutočnosti sú to však rytieri tajného rádu, odvážni bojovníci, odhodlaní urobiť všetko pre ochranu kráľa a krajiny... Od dávnych čias, takých starých ako chladný kameň v múroch sídla vojvodov z Warringtonu, visí nad mužmi z tohto šľachtického rodu krvavá kliatba. Ale Rohan Kilburn, vojvoda z Warringtonu, sa zaprisahá, že sa nikdy neožení a tak unikne tragickému osudu. Presvedčí sám seba, že nie je stvorený pre lásku, a svoj život zasvätí klubu Inferno a jeho tajnému poslaniu. Až raz, jednej mrazivej noci, privedie banda hrdlorezov na jeho hrad krásnu zajatkyňu - miestni pašeráci si týmto gestom chcú získať vojvodovu priazeň. Kate Madsenová sa však nehodlá zmieriť s úlohou obete a je pevne rozhodnutá bojovať o srdce muža, ktorý zanevrel na lásku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

My Dangerous Duke

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Môj nebezpečný vojvoda. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
16.04.2024 3 z 5

Začátek mi přišel tak naivní a málo uvěřitelný - stylem i obsahem - jako bych poslouchala skupinku dětí, když si vypráví rádoby hrůzostrašné historky.
Kniha má i místa zajímavá, dobrodružná, romantická, ale toho balastu je na můj vkus až moc.
Hlavní hrdinka je ale velmi sympatická - například to jak jedním vrzem setřela Bestii i Foxe bylo super.

Ála1968
25.07.2023 5 z 5

Nechápu,proč nejsou tyto knihy vydané i v češtině.A že jich je.Jsem ráda, že nemám se slovenštinou problémy, protože by mi uteklo spoustu krásných knih.Mezi ně patří i tato.Za mě super.Přestože jsem nejprve sehnala a přečetla tento druhý díl, už se těším na ostatní.Zase jedna autorka, která bude patřit mezi mé oblíbené

fidáš
15.08.2019 5 z 5

Moc pěkně se četla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Môj nebezpečný vojvoda v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x