David Starr - tulák po hvězdách / Lucky Starr a piráti z asteroidů přehled

David Starr - tulák po hvězdách / Lucky Starr a piráti z asteroidů
https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56259/david-starr-tulak-po-hvezdach-lucky-starr-a-pirati-z-asteroidu-56259.jpg 4 54 54

Lucky Starr série

Souborné vydání prvních dvou dílů série Lucky Starr:

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

David Starr, space ranger / Lucky Starr and the pirates of asteroids , 1952

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize David Starr - tulák po hvězdách / Lucky Starr a piráti z asteroidů. Přihlašte se a napište ho.

Predator3313
05.04.2024 3 z 5

Taková jednoduchá a hodně oddechová knížečka.
Na mě opravdu až moc jednoduchá, dá se říct že s takové knihy toho moc nemám. Ale na druhou stranu jsem se bál, aby to nebylo jako Bill, galaktický hrdina kde jsem moc nechápal jak to mohl Harrison vůbec napsat.

Luigi1
27.11.2023 3 z 5

Kontaminované potraviny pocházející z Marsu narušují odvahu lidí kteří se bojí nákazy

mulderka
14.11.2020 3 z 5

Taková klasická space opera, jaké se psaly v Americe cca ve 30.-50. letech minulého století. Přiznávám, že nevidět na obálce jméno Isaac Asimov, nenapadlo, by mě, že autorem je on. Nedá se tvrdit, že by tahle nenáročná série oddechovek patřila k vrcholům jeho díla. Ale pokud máte chuť na něco ne moc hloubavého a přečtitelného za pár hodin, berte. Já jsem dostala od Davida Starra a spol. přesně to, co jsem čekala. Takže spokojenost na tři "Lucky Stary", v rámci rozlehlého Asimovova díla víc dát nemůžu. To by se na mě roboti a doktorka Calvinová pěkně naštvali!

PS. A to platí i pro další díly :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha David Starr - tulák po hvězdách / Lucky Starr a piráti z asteroidů v seznamech

Isaac Asimov
americká, 1920 - 1992