Lucie a zázraky přehled

Lucie a zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296906/bmid_lucie-a-zazraky-1G6-296906.jpg 4 46 46

Moderní pohádka o tom, co se všechno může stát, když po světě běhá obživlý růžový plyšový pes. Lucie a zázraky je moderní pohádka o pětileté holčičce Lucii z dětského domova, která by moc chtěla maminku; o velké holce Petře, která šije zvířátka tak trochu jinak, než skutečná zvířátka vypadají; a o velkém klukovi Mikulášovi, který maluje reklamy a pokoje. Když Mikuláš maluje pokoje v dětském domově, potkává malou smutnou Lucii. Aby ji aspoň trošičku rozveselil, dá jí růžového pejska, prý jí ho posílá maminka. A v noci se stane zázrak – pejsek obživne a Lucie věří, že ji dovede za maminkou. Druhý den jedou děti na výlet do zoo, kde Luciin pejsek způsobí řadu zmatků. Lucie chce utéct a nastává kolotoč bláznivých situací a honiček Nové vydání nádherné knihy, kterou si ze svého dětství všichni pamatují.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lucie a zázraky. Přihlašte se a napište ho.

RonnieSmithx
15.12.2023 5 z 5

Tohle je tak strašně hezké, že k tomu nemám co říct.

lynxir
23.12.2021 5 z 5

Knížka o hočičce Lucii z dětského domova, která hledá maminku, i když ta maminka není tak úplně její maminka, a o malíři Mikulášovi, o růžovém plyšovém psovi, který není tak úplně plyšový, alespoň ne vždycky, o pruhovaných lvech a kostkovaných plameňácích, trochu o smutku a trochu o radosti, ale úplně nejvíc o lásce, která existuje jen tak mimochodem. A taky o tom, že zázraky se končí, když už jich není vůbec třeba.

Třeba je nám podobných knih, a to stále, pořád a víc, jako pohlazení od maminky, kdy nakonec ani tak moc nezáleží na tom, že ta maminka vlastně vůbec není naše maminka.

lucy.sankova
25.11.2021 5 z 5

Četla jsem mojí dceři, když byla maličká. Moc se jí líbily obrázky :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lucie a zázraky v seznamech

v dalších seznamech1x

Ota Hofman