Láska bez scénáře přehled

Láska bez scénáře https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206171/bmid_laska-bez-scenare-206171.jpg 4 284 284

Love série

Ryan Christensen neměl jiné přání než být hercem. Ani v těch nejdivočejších snech si však nedokázal představit život, ve kterém by ho pronásledovaly fanynky a paparazziové a navzájem se o něj přetahovala všechna hollywoodská studia. Během filmování v malém městě Rhode Islandu je nucen vyhledat v místním baru útočiště před davem vřískajících fanynek... a nalezne mnohem víc, než čekal. Taryn Mitchellová má za sebou neúspěšný vztah a došla k závěru, že bude nejlepší udržovat si od mužů bezpečnou vzdálenost. Když však Ryan vrazí do dveří jejího podniku, nemůže si pomoct, aby ji neuchvátil jeho humor a přitažlivý vzhled. Při pohledu na jeho sto osmdesát osm centimetrů výšky, blond vlasy, modrozelené oči a neuvěřitelné tělo by každá dívka v Seaportu okamžitě omdlévala, ale Taryn není jako každá...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska bez scénáře. Přihlašte se a napište ho.

Nik0leta
25.10.2023 5 z 5

Tahle knížka je moje srdcovka, četla jsem ji už třikrát a určitě ne naposledy. Zajímavý pohled do světa celebrit a láska, kterou by si přála prožít asi každá holka.

evineckY
19.05.2022 4 z 5

Tak si říkám, že slušné celebrity to nemají vůbec jednoduché.
I když to byl příběh hodně klišoidní, měl v sobě drama, napětí, slušnou lásku
a hlavně pěkný konec - pro mně naprosto důležitý a proto se mi tato kniha líbí.

helenkan
28.08.2021 4 z 5

To byl pěkný příběh. Moc se mi to líbilo. A neodradila mě ani spousta stránek. Většinou jsem četla o celebritách,které si užívají večírky, mejdany, chlast a drogy, využívání fanynek jak se dá. I když s těma to taky není jednoduchý, nemají žádnou sebeúctu a za spoustu problémů si můžou samy. Tohle mě mile překvapilo, bylo to úplně naopak. Za mě dobrý. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Je to náš šílený příběh. Náš, jedině náš. Bylo tam dost romantiky, někdy až moc dramatu... Nezapomenutelná komedie, pár napínavých akčních scén... Zažili jsme taky spoustu úzkosti a úplné hrůzy, a bohužel i strašlivého smutku. Já myslím, že jsme zažili skoro všechno, kromě únosu Marťany!

Kniha Láska bez scénáře v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech5x