Turbulence touhy přehled

Turbulence touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275890/mid_turbulence-touhy-yaS-275890.jpg 4 209 209

Vášeň ve znamení módy série

Emmy Clarková ušla dlouhou cestu. Z nevinné dívky se stala zkušená žena, která si umí s problémy poradit. Když se ovšem ukáže, že její nenáviděná šéfka Fiona je těhotná a že otcem by mohl být Emmyin přítel Ben, je toho i na ni příliš a Emmy se musí rozhodnout, zda o jejich vztah bude bojovat, nebo jestli sexy modela Bena opustí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Graving Him , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Turbulence touhy. Přihlašte se a napište ho.

dana_vrana
17.02.2024 2 z 5

(SPOILER) Pokračování příběhu šedé myšky a pana božského supermodela s temnou minulostí. Aneb mrcha ostrouhala a svatební zvony zní.

Njangu
29.09.2021 3 z 5

První díl byl vcelku pěkný, ale tohle už se tolik nepovedlo. Emmi nevěděla co chce a chovala se jako ublížená chudinka a vlastně jsem ani nepochopila proč. OK, byl to erotický román, ale tohle bylo trochu moc přitažené za vlasy. Hlavní hrdinka byla fňukna a to moc nemusím. Mám radši sebevědomé ženské, které ví co chtějí. Tahle se nechala jen přemlouvat.

No tak snad třetí díl bude lepší.

Kristy.Seb
24.04.2021 3 z 5

Druhý díl byl rozhodně lepší než první. Konečně se Emmy vzchopila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Turbulence touhy v seznamech

v Právě čtených5x