Lovci jeskynních medvědů přehled

Lovci jeskynních medvědů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110809/bmid_lovci-jeskynnich-medvedu-65b41771174b0.jpg 4 45 45

Formou povídek přibližuje mladému čtenáři život neandertálského pračlověka, který obýval Evropu před 100 tisíci lety i dříve. První vydání. 48 ilustrací Zdeňka Buriana.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lovci jeskynních medvědů. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
05.10.2023 5 z 5

Hodně jsem vnímala, jak bylo těžké a bolestivé žít a přežít. Jak byli odvážní, většinou měli nepohodlí, byla jim zima. Spisovatel i ilustrátor jistě ovlivnili/oslovili touto knihou mnoho čtenářů. Krása.

heavy66
09.12.2021 5 z 5

Lovci jeskynních medvědů jsou odbornou publikací. Krátkou povídku vždy doprovází podrobná historie nálezu, detailní popis naleziště a nalezených fragmentů. Je to skvělá kniha a ty nádherné ilustrace mistra Buriana!
Rád bych navštívil muzeum člověka neandertálského ve městě Krapina, poblíž dálnice A2 v Chorvatsku, což je lokalita z povídky Jeskyně hrůzy!

Meda77
24.11.2021 4 z 5

Opět perlička od Augusty,která se nemusí komentovat, ale nutně se musí přečíst. Ani nevím jestli na tom nebyli líp jak my dnes.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lovci jeskynních medvědů v seznamech

v dalších seznamech2x