Smrtící záře přehled

Smrtící záře https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178922/smrtici-zare-178922.gif 4 168 168

Logan McRae série

V Aberdeenu panuje léto, slunce svítí, obloha je modrá a lidé umírají… Ve vykřičené čtvrti se najde umlácená prostitutka a tentýž večer na opačném konci města uhoří šest lidí ve squatu, který někdo zvenku polil benzinem a zatloukl dveře a okna. Vyšetřování se ujme detektiv seržant Logan McRae. Jeho hvězdnou kariéru však nedávno naboural zbabraný zásah, při němž zahynul mladý strážník. A ještě ke všemu přes veškerou Loganovu snahu brzy dojde k vraždě další prostitutky…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Dying Light , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící záře. Přihlašte se a napište ho.

IHT
25.02.2024 5 z 5

Pekne, Stuarte, pekne!
Tahle knizka se Vam povedla o neco vice, nez ta prvni. Uz tu neotravujete ctenare neustalymi stesky na hnusne pocasi a povedlo se Vam udelat i zajimavou zapletku u "kufroveho" pripadu, respekt!
Vase postavy jsou sice porad dost cernobile a sablonovite, ale uz se Vam do nich zacinaji trosku dostavat barvy, uz obcas zacinaji vybocovat z pocatecnich stereotypu (napr. Steelova, Rennie ci Isobel).
Dekuji a jdu na dalsi dil ;)

heavy66
01.10.2023 4 z 5

Aberdeen je jen o maličko větší než Plzeň, ale vražd tu mají jak v Bagdádu. Zase prší a fouká vítr, všechno je hnusné, špinavé, smradlavé. Pokud nás autor vezme do přírody, tak jen proto, aby nám ukázal další zmlácenou a rozřezanou mrtvolu. Inspektoři Insch a Steelová si přehazují seržanta Logana jak pingpongový míček, takže slouží oběma a nonstop. Abnormálně depresivní četba, a napínavý závěr s uvěřitelnou pointou.

konicekbily
08.09.2023 5 z 5

Chaoticky pracující a podivuhodně špatně řízená policie ve Skotsku se musí při objasňování záhadných úmrtí prostitutek a případů žhářských útoků spolehnout inspekcí vyšetřovaného hlavního hrdinu Logana. V ponurém prostředí Aberdeenu to nemá jednoduché a to autorovi umožnilo rozvinout děj do šíře a zamotávat ho.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící záře v seznamech

v Právě čtených1x