Liek na smútok přehled

Liek na smútok https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168044/liek-na-smutok-168044.jpg 4 223 223

Príbeh Mariky by sa mohol volať aj Straty a nálezy. Rozvíja sa v ňom osud manželky, matky, gynekologičky, ktorá stráca všetko vrátane zmyslu života. Je to príbeh nielen plný bolesti, smútku a samoty, ale aj lásky, prekvapení, ktorými nás život občas až zaskočí, ale najmä nádeje.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Liek na smútok. Přihlašte se a napište ho.

ještěrka38
15.02.2024 4 z 5

První část knihy neskutečně smutná až depresivní. Nakonec se vše obrátilo a i když to někdy v životě vypadá, že už nikdy nebude dobře, nakonec se vždy najde cesta, jak se zase smát.

simca9342
03.09.2023 5 z 5

Přečtená loni.

"Bylo by to jako kapitola , která měla být napsaná, ale nebyla, protože si to spisovatel rozmyslel... anebo ji dopsat nestihl. "

Marice se během pár měsíců změní život. Okoření jí ho slanou příchutí... Už není manželka ani máma, ztratila to nejcennější, co mohla. Jako lékařka ale bohužel přichází do styku s podobnými případy jako byl ten její. To jestli nalezne znovu svou vnitřní sílu s pomocí nejen své blízké kamarádky Katky se uvidí.

Pavčule
15.06.2023 4 z 5

I když na začátku to vypadalo na hodně depresivní příběh, tak nakonec to skončilo jak mělo. Uvítala bych více stránek, všechno bylo takové moc rychlé. Příběh o smutku, ale hlavně o naději a potřebě někoho mít.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Liek na smútok v seznamech

v dalších seznamech2x

2011  82%Dva životy