Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami přehled

Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251993/mid_liecenie-rakoviny-leukemie-a-inych--251993.jpg 4 12 12

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami. Přihlašte se a napište ho.

Bytost na cestě
10.04.2023 3 z 5

Knihu mám v knihovně už dlouho, chtěla jsem jí vyřadit, ale je v ní spousta věcí, které se můžou hodit. :)

evelýny
19.04.2020 3 z 5

Kniha zakoupena před lety na přání maminky, zakoupena pro maminku.
Je psána velmi jednoduchým způsobem, najdete zde zajímavé myšlenky – rady, nejen pro onkologická onemocnění.
Nad některými se však musíte usmívat:
„Další příčinou zápachu z úst mohou být zkažené zuby. Pak je vhodné vyhledat zubního lékaře.“
Některá doporučení vás upoutají jednoduchostí : Když jsou nosní dírky potřené olejem, nemůže nám již pyl uškodit (senná rýma) - je čas to vyzkoušet v praxi.
Nechci knihu bagatelizovat. Každý svůj náhled získá tím, že ji přečte.
To nejdůležitější však od knihy nedostanete.

Víru v uzdravení musíte najít sami v sobě…
A o tom to je.

P.S: Tímto zdravím moji maminku a vzpomínám…

Uroborus
25.03.2018 5 z 5

Každopádne to za prečítanie stojí, aj keď, po týchto knižkách sa siaha, až keď to postihne aj niekoho v rodine,... :( Všetkým, úprimne, držím palce, päste!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami v seznamech

v Právě čtených2x