Lidi aneb Většina národů má za to, že je úplně jiná než většina národů přehled

Lidi aneb Většina národů má za to, že je úplně jiná než většina národů https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346856/lidi-aneb-vetsina-narodu-ma-za-to-z-kwO-346856.jpg 4 88 88

Lidi série

Kapitoly: Chlapi a panáci, frajeři a suchaři, trapáci a borci, lovci a sběrači, kapradě a samci. Jedinou účinnou zbraní proti administrativě je prý dobrá administrativa. Hledala jsem jí po celém světě ? Vy jezdíte autostopem? Dokonce s dětmi? A to ani nevíte kde budete večer spát? No to se nezlobte, ale to jste nezodpovědná dobrodružka! Co dělají s volným časem? A mají ho vůbec? Jak se baví? A umí to vůbec? Ale tam já přece nemohu jet! Jak bych se tam domluvil?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lidi aneb Většina národů má za to, že je úplně jiná než většina národů. Přihlašte se a napište ho.

janka84
26.12.2023 4 z 5

Zajímavé i vtipné postřehy z cest. Přidávám si autorku vedle pana Zibury, až dostanu opět "chuť" na cestopis.

Andi
13.07.2021 4 z 5

Pokračování o zemích, které autorka navštívila. Opět vtipné, peprné, zajímavé a stojící za přečtení - trochu jiný cestopis ...
Taky se mi moc líbí autorčina "odvaha" si lidi zkoušet: "Co se stane, když udělám tohle? Jak budou reagovat?"

kamila5406
30.06.2020 5 z 5

Skvělá, vtipná, poučná taky doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lidi aneb Většina národů má za to, že je úplně jiná než většina národů v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x