Libování v kuchyni přehled

Libování v kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480314/bmid_libovani-v-kuchyni-hZV-480314.jpg 5 16 16

"Tři generace, tři Libušky, spousta sladkých dobrot" Rádi vzpomínáte na pečení našich babiček, kdy na stole byla připravená mramorová bábovka, buchty nebo báječné linecké? Pamatujete na retro dobu našich maminek, kdy se pekly rychlé moučníky, tvarohové řezy a jablečné záviny? Zajímáte se zároveň o moderní cukrařinu a rádi byste si chtěli vyzkoušet napéct makronky, tartaletky nebo „nahé“ dorty? Tak otevřete stránky této třígenerační kuchařky tří Libušek z Libiny a začněte přemýšlet nad tím, do čeho se pustíte jako první.... celý text

Literatura naučná Hobby Kuchařky
Vydáno: , CPress

Sladké pečení tří generací , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Libování v kuchyni. Přihlašte se a napište ho.

Tanakin
16.02.2022 5 z 5

Moc hezká kniha, plná krásných receptů a fotek.... I když je to kuchařka, její čtení mě dojalo Některé recepty jsem už vyzkoušela, na jiné se brzy chystám.

martisko3
02.02.2022 5 z 5

Pěkná a přehledná kniha se spoustou fotografií. Moc se těším, až něco vyzkouším. Jako naprostý laik oceňuji, že kniha obsahuje i méně náročné recepty. A k těm složitějším se díky ní snad propeču :-)

Jirinamac
18.12.2021 5 z 5

Moc pěkná knížka. Dneska se spíš hledají recepty na internetu, YouTube nebo Facebooku, kde se vedou dlouhé diskuze, jaká je která šikovná kuchařinka, ale tady se může inspirovat a začít jak začátečník, tak pokročilý. Recepty doprovází hezké fotografie a příjemné vyprávění autorky.

Knižní novinky (43. týden)

25.10.2021

Kniha Libování v kuchyni v seznamech

moučníky pečivo

Autorovy knížky