Lev a vtáčik přehled

Lev a vtáčik
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468384/bmid_lev-a-vtacik-5ya-468384.png 5 92 92

Dojímavý príbeh o tom, čo je skutočné priateľstvo. Jedného jesenného dňa nájde lev vo svojej záhrade zraneného vtáčika. Keď jeho kŕdeľ odletí za teplom, lev sa oňho rozhodne postarať. Vtáčik sa pomaly lieči a spolu prežívajú jedinečné chvíle. Pomaly sa medzi nimi rodí skutočné priateľstvo. Vtáčik však musí na ďalšiu jeseň odletieť so svojím kŕdľom. Čo bude s levom a ako dopadne ich priateľstvo? Upozornenie: V knihe autorka zámerne ponechala niekoľko strán prázdnych.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Le lion et l'oiseau , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lev a vtáčik. Přihlašte se a napište ho.

Bonda
dnes 5 z 5

Jedna z knih, které se vyplatí mít doma třeba od dvou let dítěte dál. Prostá a působivá, zahrnuje pocity samoty, přátelství i života v přírodě. Četla jsem ji v knihovně náhodně čtyřleté holčičce, a když jsem dočetla, řekla s vážnou tváří jen: "To byla krásná kniha." A měla pravdu.

Akvabela
24.04.2023 4 z 5

Dojemná knížka o přátelství. Krásné ilustrace a minimum textu. Dětem se moc líbila.

Renduleee
23.04.2023 5 z 5

Skvela kniha, krasne ilustrace

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Kniha Lev a vtáčik v seznamech

v dalších seznamech9x