Gregor a zlověstné proroctví přehled

Gregor a zlověstné proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405978/bmid_gregor-a-zlovestne-proroctvi-kRL-405978.jpg 4 54 54

Gregor přísahá, že se do Podzemě už nikdy nevrátí. Protože je však klíčovou postavou dalšího proroctví, Podzemníci ho potřebují dostat zpět. A vědí jak na to: unesou jeho malou sestřičku Botku. Nový úkol ho svede dohromady s netopýrem Áresem i vzpurnou princeznou Luxou. Společně se vypraví na nebezpečné podzemní moře, aby našli Zhoubu – hrozivého bílého potkana, o kterém mluví proroctví. Podaří se Gregorovi věštbu naplnit? Pokud ne, jeho život i život v Podzemi, už nikdy nebude stejný jako dřív.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Gregor and the Prophecy of Bane , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gregor a zlověstné proroctví. Přihlašte se a napište ho.

Aniday
14.05.2023 5 z 5

no mě to fakt baví... pokračování brzy, prosím pěkně 8)

TaLu
20.03.2023 5 z 5

Velmi ráda jsem se s hrdiny vypravila na nové dobrodružství do Podzemě.
Musím se přiznat, že Alence jsem nikdy na chuť nepřišla, ale Gregor si mě získal hned.
Ano, jsou rodiny, kde ještě starší sourozenci musí pomáhat s hlídáním. I když moc bezpečně to dobrodružství neprobíhá.
Opět se mi to celé předivo příběhu velmi líbilo.
Doufám, že nám vydavatelé dopřejí další díly !
Budu se těšit.
Kde jinde potkám tolik úžasných netopýrů, švábů, pavouků a potkanů pohromadě?

Brunnetka
24.10.2022 5 z 5

Už první díl napovídal, že děj bude pokračovat a bylo to tak. Škoda že zatím není další pokračování.
Kniha se čte sama, pokud máte od první strany pocit, že nejste cílový čtenář, tak nezoufejte a dejte ději ještě šanci. Dokážu si představit cílovou skupinu kolem patnácti let, ale i když mi je o deset víc, tak mě kniha bavila a zhltla jsem ji na posezení.
Děj má spád, nejsou tam žádné prodlevy ani zbytečně popisné scény. Naopak, příběh dokáže čtenáře vcucnout a ze skluzavky děje ho pustit až po dočtení poslední strany. Nejen u prvního dílu mě mrzelo, když jsem list otočila a tam už poděkování.
Tak snad se dalšího dílu dočkáme brzy :)

Láska naslepo, Bez krve, a další knižní novinky (13. týden)

27.03.2022

Knižní novinky (12. týden)

18.03.2019

Kniha Gregor a zlověstné proroctví v seznamech

v dalších seznamech2x