Letní láska přehled

Letní láska https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4640/bmid_letni-laska-Qsj-4640.jpg 3 32 32

Příběh dívky Brigity, je určen dospívajícím dívkám, které stejně jako ona, nejsou tak docela spokojeny se svým vzhledem a pořád by na sobě chtěly něco vylepšovat. Když jednou Brigita požádá otce o peníze na plastiku nosu, a myslí to docela vážně, otec se rozhodne, že je třeba jí ukázat i jiné hodnoty než je tělesná krása a dokonalost. Ale která patnáctiletá dívka by poslouchala svého otce? Když jde ale o sázku, to je pak jiná.Brigita se s otcem vsadí, že vydrží měsíc na brigádě na statku v horách, na Moravě. Nový svět ji napřed šokuje, pak fascinuje a nakonec ji pomůže najít samu sebe, ale i velkou lásku. A jak to dopadlo s plastikou nosu? Dejte se překvapit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Letní láska. Přihlašte se a napište ho.

Tebby
24.07.2019 3 z 5

Psané sice čtivě, ale spousta "pravděpodobných" věcí mi prostě celkový dojem z knihy kazily.

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Takový typický dívčí románek, kterým ničím nepřekvapí.

Esmeralda168
28.09.2017 2 z 5

Spousta věcí v knize mi přišla nevyjasněných. /Např. Chtěl Robert Brigitu uškrtit nebo znásilnit, když za ní v noci vniknul? A proč Jan s Brigitou o svém životě nemluvil, i když spolu chodili? A kde byl celou poslední noc na farmě?!/ Jinak děj knihy o tom, jak se dva lidi milovali a přitom předstírali, že se nesnášejí, mě nudil, zajímavá byla akorát léčka na Roberta. Brigita a Jan pořád střídavě padali do něčeho nebo z něčeho, připomnělo mi to Toma a Jerryho. U téhle knihy jsem prostě cítila, že už jsem na ni stará.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Letní láska v seznamech