Lesným chodníčkom přehled

Lesným chodníčkom
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411340/bmid_lesnym-chodnickom-gRX-411340.jpg 5 2 2

Naša príroda je plná skrytých dobrodružstiev. Objavovať ich je rovnako napínavé pre deti, ako aj pre dospelých. Táto knižka nám porozpráva príhody tak, ako sa naozaj mohli odohrať. Autor sleduje medvedíka čistotného, líšťa, jelenie mláďa a malú myšku vo chvíľach, keď prežívajú svoje každodenné dobrodružstvá. Ľahko zrozumiteľné a pútavé príbehy sprostredkúvajú malým čitateľom fakty o prírode v rozprávkovej podobe. Prekrásne ilustrácie zachytávajú takmer verne podobu zvierat i prostredia, ktoré ich obklopuje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lesným chodníčkom. Přihlašte se a napište ho.

Eeve
22.02.2021 4 z 5

Knižke dominujú nádherné ilustrácie, zvieratká sú v nej ako živé, až máte chuť načiahnuť sa a pohladiť ich na kožúšku :) Všetok ten hmyz navôkol, rastlinky, kvietky, no nádhera...takisto príbehy sú krásne napísané, ale skôr pre staršie detičky, lebo sú tak...ako by som to...skôr románovo napísané :) Proste trochu vyspelejší jazyk. Ale se vším všudy je to krásna knižka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lesným chodníčkom v seznamech

1998  96%Lesní stezkou