Leonardo, kocúr z ulice přehled

Leonardo, kocúr z ulice https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243288/bmid_leonardo-243288.jpg 5 4 4

Ján Uličiansky veľmi dobre vie, aká býva s mačkami psina. Ehm, teda vlastne galiba. Ale zároveň má pre ne ohromnú slabosť. Ryšavý kocúr Leonardo preto nie je nijaká vymyslená rozprávková bytosť. Pôsobí úplne ako živý, ba priam naozajstný. Je doslova miláčikom domácnosti a môže sa ľahko stať aj členom tej vašej rodiny. Jeho príchod na svet a spolužitie s pánom domácim, nezadržateľné dospievanie a rôzne príhody so stravovaním, kúpaním, hraním aj spaním, športovaním, skrývaním aj medzinárodným súťažením tvorí krásny príbeh tejto knižky. Príbeh, v ktorom sa deti presvedčia, že na všetkých prísloviach, porekadlách a ľudových múdrostiach o mačkách a s mačkami je aspoň za mačací chlp pravdy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Leonardo, kocúr z ulice. Přihlašte se a napište ho.

Karcoolka2210
23.09.2020 4 z 5

Super knižka pre malé deti a vlastne aj pre tých, ktorí maju radi mačky :)

čika
02.01.2018 5 z 5

Pre mačkomilov. Výborný formát, vidno, že J. Uličiansky svojho Leuška dobre pozná a bezhranične mu slúži :-).
Ale pozor! Kniha by nebola ani zčasti taká super bez ilustrácií M. Matlovičovej....vlastne by som ju označila za spoločné dielo 50:50.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Leonardo, kocúr z ulice v seznamech

v dalších seznamech1x