Génius pro každou příležitost přehled

Génius pro každou příležitost
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266500/bmid_genius-pro-kazdou-prilezitost-rzs-266500.jpg 4 13 13

Leonardo série

Leonardo patří již celých třicet let k nejlepším francouzským humoristickým komiksům. Šílený vědátor, který nese vskutku některé zkarikované rysy Leonarda da Vinciho, má popleteného a nenapravitelně líného učedníka, který se vždy postará o to, aby i ty nejgeniálnější vynálezy velkého mistra skončily naprostou katastrofou.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Génius pro každou příležitost. Přihlašte se a napište ho.

borknagar
15.02.2017 4 z 5

Vtipné, zábavné, chytré, plné nápadů a detailů, s nejgeniálnějším vynálezcem, který kdy spatřil světlo světa......

martinstefko
26.09.2016 4 z 5

"Leonardo" není komiks, který se snaží někoho napodobovat. Je to komiks, který má svůj vlastní život, svůj vlastní styl. To, že zde najdete různé prvky jiných humorných komiksů, je celkem logické, protože zde vystupují celkem archetypální postavy. Ňouma a ještě větší ňouma, který si myslí, že je génius, hodný, i když tupý, a geniální, i když trochu špatným směrem. Roztržitost, proti naprosté nešikovnosti až neschopnosti. Tohle najdete ve většině grotesek, a že je "Leonardo" místy opravdu klasickou kreslenou groteskou. Sakra, vždyť kolik učňů by opravdu přežilo ránu z pušky rovnou do obličeje? A pořád je to sranda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Génius pro každou příležitost v seznamech

Autoři knihy

Bob De Groot