Len počúvaj! přehled

Len počúvaj! https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366912/bmid_len-pocuvaj-FJB-366912.jpg 4 223 223

Ešte pred rokom bola Annabel dievčaťom, ktoré má úplne všetko – alebo aspoň túto rolu hrala v televíznej reklame. Odrazu však nemá nič. Jej najlepšia priateľka Sophie ju opustila, šťastie v rodine ničí anorexia staršej sestry a v školskej jedálni si nemá ku komu prisadnúť. Ale len dovtedy, kým nestretne Owena Armstronga. Vysoký podivín, hudbou posadnutý Owen je polepšený darebák, ktorý je odhodlaný hovoriť ľuďom vždy len pravdu. A možno práve on môže Annabel pomôcť vyrovnať sa s tým, čo sa jej prihodilo v tú noc, keď so Sophie prestali byť kamarátky.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Just Listen , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Len počúvaj!. Přihlašte se a napište ho.

E.T.007
03.05.2023 4 z 5

Fajn príbeh, ktorý nie je presladený a má aj určitú hĺbku. Nezanechal vo mne síce wow efekt, preto len štyri hviezdičky, ale páčil sa mi.

Lilinka.Ká
24.07.2022 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale není to podle mě úplně klasické YA čtení. Zabývá se vážnými věcmi. Dlouho mi trvalo, než jsem dokázala přijít Annabel na chuť.

baru746
04.01.2021 4 z 5

Nebyla to kniha, kterou bych přečetla jedním dechem, ale líbilo se mi, že to nebyla další obyčejná romanťárna, u které hned na začátku odhalíte bez problému celý děj. Zabírala se i hlubšími tématy, a upřímně mi trochu změnila pohled na svět a na sebe. Určitě doporučuju:)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Len počúvaj! v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech9x

hudba znásilnění anorexie vztahy modeling

Sarah Dessen
americká, 1970