Ledový drak přehled

Ledový drak https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537083/bmid_ledovy-drak-66290f3f310fa.jpg 4 498 498

Ledový drak je legendami opředené stvoření, které dosud nikdo nezkrotil. Ale Adara, dítě zrozené za toho nejkrutějšího mrazu, se ho nebojí. Připadá jí, jako by byl součástí jejího života odjakživa. Nejdřív jí jen zdálky pozoroval, jak si hraje na studeném sněhu, když jí byly čtyři, dovolil jí se ho dotknout a v pěti letech se poprvé proletěla na jeho širokém hřbetě. Pak však do Adařina kraje vtrhne válka a s ní ohniví drakoletci ze severu. Zimní dítě a jeho ledový drak stojí před neúprosnou volbou. Poutavé audioknižní zpracování přenese (nejen) dětského posluchače do kouzelného světa plného nebezpečí, odvážných činů a opravdového, obětavého přátelství.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: audiokniha , Tympanum

The Ice Dragon , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledový drak. Přihlašte se a napište ho.

IVANA0123
19.03.2024 3 z 5

Krásná obálka a krásné ilustrace. Samotný děj už tak úžasný není a nějak mi nesedí ani to zařazení knihy do kategorie pro děti, protože hezkých a radostných věcí je tam minimálně. I když možná děti vidí příběh jinak, na mě v ní bylo příliš smutno. 3,5*
(3/24)

Luigi1
20.02.2024 4 z 5

Tato kniha je krásně ilustrovaná a povedla se

PinkBunny
11.01.2024 1 z 5

První část kopírka začátku Eragona. No a pak šlus. Je to o ničem, ztráta času.
Slyšeno jako audiokniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ledový drak v seznamech

v Právě čtených2x