Léčivá moc květin a vůní přehled

Léčivá moc květin a vůní
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48366/leciva-moc-kvetin-a-vuni-48366.jpg 4 2 2

Léčebný systém známý jako Bachova květová terapie má ve světě mnoho příznivců a už sedmdesát let pomáhá lidem jako osvědčený podpůrný prostředek klasické medicíny. Publikace představuje třicet osm léčivých esencí, které byly vyrobeny z divoce rostoucích květin nebo stromů. Každá z těchto esencí působí na jednu psychickou úroveň, harmonizuje ji a tím člověku navrací svěžest a zdraví. Cenné je, že esence neobsahují žádné uměle vyrobené chemické látky, proto nehrozí alergické reakce. Vyloučen je rovněž i vznik závislosti. I u naprostého laika je bachova květová terapie snadno srozumitelná a lehce dostupná. tuto přírodní formu jednoduchého léčení lze doporučit pro všechny věkové kategorie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Léčivá moc květin a vůní. Přihlašte se a napište ho.

alnahu
11.02.2019 5 z 5

Vzácné a cenné je naše zdraví -což si všichni uvědomujeme,až příliš pozdě,skoro vždy sáhneme po lécích a zapomínáme ,že v mnoha případech nám může pomoct příroda a její všestranné působení na náš organismus.Léčení bylinami je známo již dávno před námi okolo roku 1550 p.n.l. ve starověkém Egyptě,kdy již kněží léčili bylinami faraóny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Léčivá moc květin a vůní v seznamech

v dalších seznamech1x

Autorovy knížky