Lázeňská kúra přehled

Lázeňská kúra https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36376/mid_lazenska-kura-i5I-36376.jpg 4 237 237

Rozvod se ženskou většinou pořádně zamává. Hrdinku této knihy ovšem zasáhl natolik, že se z jeho důsledků musí zotavovat v lázních. Potkává tam spoustu nových lidí a nemine den, aby se jí nepřihodilo něco mimořádného. A protože ony veselé příhody i trapasy popisuje Ivanka Devátá, která si získala širokou čtenářskou oblibu svým úsměvným pohledem na svět, můžete si být jisti, že se nebudete nudit ani chvíli.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lázeňská kúra. Přihlašte se a napište ho.

Thregadge
05.05.2024 5 z 5

Nesnesitelná lehkost… čtení.

Ale to vážně nejde popsat moc jinak. Neuvěřitelně lehká, úsměvná, sympatická novela, u níž si oddechnete. Naprostá pohoda.

Barbora412
07.03.2024 5 z 5

Četla jsem, když jsem byla v lázních, a hlasitě jsem se smála. Zábavné a vtipné.

Lucif
09.02.2024 4 z 5

Příjemné, úsměvné počtení. Autorka dokáže hezky popsat různé situace, lidi, místa.. Slabá knížečka (jen mám na obale sympatičtější ženu - sexy herečku). Znovu si to číst nebudu, ale myslím si, že je to zajímavé čtení i pro lidi po rozchodu, možná jim to dokonce pomůže - člověk někdy potřebuje jiné pohledy. Čekala jsem veselé příhody a upřímně byla trochu zklamaná, evidentně mám jiný vkus, nicméně úsměvná oddechovka je to určitě a asi 2x jsem se zasmála i nahlas. Raději nic moc nečekat a pak být mile překvapen ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lázeňská kúra v seznamech

v Právě čtených2x