Lavína přehled

Lavína
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369830/bmid_lavina-Njp-369830.jpg 4 129 129

Jess prišla o dcéru Annu, ktorá za tragických okolností zahynula pod lavínou v Alpách. S manželom je dávno rozvedená a so stratou jediného dieťaťa sa, prirodzene, nevie vyrovnať. Najväčšou útechou a zmyslom jej života je malá Rose, Annina dcérka, ktorú s láskou vychováva, a hrozí sa chvíle, keď jej ju vezme Rosin otec Sean. Jessinou oporou v ťažkých chvíľach je dlhoročný priateľ Theo, lekár, ktorého práve opustila manželka a nechala mu dospievajúceho syna Finna. Keď sneh konečne vydá Annino telo, vysvitne, ako málo Jess milovanú dcéru poznala, hoci žili pod jednou strechou. Netušila, že Anna bola v čase nešťastia tehotná. Jess sa pustí do pátrania. Prvý kľúč odhaľujúci dcérine tajomstvá nájde práve u Thea, ktorému sa Anna čiastočne zverila, a následné odhalenia zasiahnu celú rodinu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Day I Lost You , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lavína. Přihlašte se a napište ho.

janca.hl
13.12.2023 5 z 5

Tato kniha by si zasloužila větší povědomí. Je úžasná. Napínavá, nepředvídatelná. Za to dost citlivá a bolestná. Doporučuji všem, rychle jsem se začetla. Jednu připomínku mám za více osob, trochu jsem se pak v tom ztrácela a kord, když je pak jmenuje na blogu prvním písmenem jejich jména. Je to taky skvělá oddychovka a pokud nehledáte nějakou přeslazenou romanťárnu, tak tohle je kniha pro vás.

Ráčkajda
01.09.2022 4 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst, ale pak se to rozjelo... Bolestivé téma, které nikdo nechce zažít

cleopatra11
24.08.2022 2 z 5

Bohužel, mě to nechytlo...nešlo se začíst a nenašla jsem nic, co by mě vtáhlo do děje..

Knižní novinky (30. července - 12. srpna)

30.07.2018

Jeho očí jsem si všimla ze všeho nejdřív. Ten první pohled, první den, kdy nás představili, jako kdyby mi koukal až do žaludku. Připadala jsem si obnažená, zranitelná. Potom se usmál a naznačil, že ať uviděl v mé duši cokoli, bylo to krásné, že já jsem krásná a že on to vidí.

Samotářství není pro zbabělce.

Když si uvědomíte, že jste pro někoho absolutně vším, že bez vás by jeho život byl prázdný - najednou vám připadá, že vám láska nasadila pouta, a nemám právě na mysli růžový s kožešinou...

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Lavína v seznamech

v Právě čtených1x