Lásku zlatem nevyvážíš přehled

Lásku zlatem nevyvážíš
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4711/bmid_lasku-zlatem-nevyvazis-rQE-4711.jpg 4 25 25

Když Vanda s manželem vychovala tři děti, našel si muž mladší partnerku. Osud opuštěné ženy s blížící se padesátkou, navíc bez zaměstnání, není zrovna perspektivní. Po dlouhém váhání přijímá pozvání od přítelkyně. Odjíždí do Švýcarska, aniž tuší, jak s ní život v cizí zemi zamotá. Jako z pohádky se před ní objeví zámožný muž, dvoří se jí, žádá o ruku. Vanda považuje komplimenty za zábavu, za nevinný flirt. Muži však jde o dobrou pověst, svoji nabídku myslí vážně. Jediným kývnutím hlavy se stává z ženy pochátející ze skromných poměrů zámožná dáma. Má všechno, až na jedno: postrádá lásku. Prochází velice podivným životem, přesto nepřestává věřit, že skutečnou lásku ani sebevětší bohatsví nevyváží.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lásku zlatem nevyvážíš. Přihlašte se a napište ho.

gargamelka
18.07.2019 4 z 5

Kniha mne překvapila. Decentně mi připomíná Fifty shades. Z šedé myšky za podstatně lepším. Životní cesta není závidění hodná, rozvod, spory s dětmi... Trochu je vidět jak peníze mění charakter lidí, ač na to posléze hlavní hrdinka příjde.

Ann98
30.01.2019 5 z 5

Nenáročné až vcelku prosté čtení o rozvedené ženě středního věku, která v novém manželství zprvu nachází hmotné zajištění, posléze i porozumění. Příběh jak z červené knihovny. Hlavní hrdinku v životě nepotkalo nic moc dobrého. Ovšem jednoho prostého dne se z obyčejné ženy stane velmi zámožná dáma, která si musí postupem času uvědomit, co je v životě nejdůležitější. Sice se nejedná o jednu z mých nejoblíbenějších knih této autorky, ale určitě je velmi povedená.

alnahu
04.06.2018 4 z 5

Příběh Vandy, kterou opustí její manžel těsně před padesátkou. Odjíždí na pozvání do Švýcarska a tam se jí dvoří velmi zámožný muž Richard . Ten ji nabídne pohodlný život a stane se z ní zámožná žena. Jediné co ji neposkytne je fyzická láska .Až pozdě přišla na to ,že lásku penězi nevyvážíš ,obojí hraje v lidském životě velkou roli.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lásku zlatem nevyvážíš v seznamech