Láska přes hranice světů přehled

Láska přes hranice světů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514806/bmid_laska-pres-hranice-svetu-EIc-514806.jpg 4 53 53

Příběh o ztrátě, touze a lásce dvou milenců, které rozděluje život a smrt. Bojují se svou vlastní osamělostí, aby poprvé našli lásku. Ryder je už pět let mrtvý, uvězněný mezi životem a smrtí, neviděn živými. Jen se toulá ulicemi a sleduje Maggie, dívku, do které se bezmezně zamiloval. Ale jedna deštivá noc všechno změní. Když se Maggie dostane do smrtelného nebezpečí, Ryder neuváženě využije náhodné cizí tělo a zachrání jí život. Proč nešel kolem někdo jiný? Proč to musel být zrovna Charlie, nafoukaný lamač srdcí a idol všech holek ve škole? Ryder se trápí, potřebuje být znovu nablízku své lásce, i když nemůže být úplně sám sebou. Má Maggie říct pravdu, že jejím skutečným zachráncem a klukem, do kterého se zamilovala, není Charlie, ale on?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Wanderer , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska přes hranice světů. Přihlašte se a napište ho.

lucakuca
28.03.2024 3 z 5

Lovestory no, maji se rádi, pak nějaké překážky a..
Čtivé, oči zůstaly suché.

okeey
17.03.2024 5 z 5

Zemřeš, najednou se díváš na své tělo jako někdo cizí, objeví se světlo, ale nechceš za ním jít, i když Tě láká tím nejpříjemnějším způsobem, ale ty nechceš opustit svou rodinu a kort teď, když truchlí. A co se stane, když za světlem nepůjdeš? Zmizí. Budeš tu bloudit už navždycky jako Ryder, naše hlavní postava. A co teď se vším tím časem? Narazí na Maggie, dívku, kterou si na první pohled zamiluje, ale Maggie je živá a Ryder mrtvý. Roztáčí se kolotoč událostí.
Kniha je velmi dobře napsaná, krásně se četla. Oceňuji originální námět a hezky promyšlenou dějovou linku.

meredith6677
27.01.2024 4 z 5

Kniha mi byla doporučena kamarádkou, a tak jsem si jí sehnala. Musím ale říct, že i když mi hlavní postavy byly sympatické a příběh byl poutavý, nějakou dobu jsem se do knihy dostávala. Možná díky vědomí, že je to takový posmutnělý příběh o opuštěnosti, ale nakonec jsem přeci jen knihu dočetla a při posledních asi 100 stranách se už pak četla jedním dechem s tím, že prostě potřebuju vědět, jak to dopadne.
Byla to nakonec milá, romantická kniha, u které mi nejednou nezůstalo oko suché. Upřímně doporučuji cca od 12-13 let.

Loď plná nevěst, Naděje v nás a další knižní novinky (18. týden)

30.04.2023

Knížky mě nikdy neopustily ani mě neposlaly někam jinam - a navíc strašně pěkně voní.

Kniha Láska přes hranice světů v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x