Láska po francouzsku přehled

Láska po francouzsku
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327828/bmid_laska-po-francouzsku-llN-327828.jpg 4 198 198

Láska po francouzsku série

Může se štěstí „ztratit v překladu“? Gině se to málem stalo. Nejdřív všechno ztratila, aby pak mohla všechno zase najít: lásku, přátele i rodinu. A ona i čtenáři si přitom užijí spoustu zábavy, obav i slz dojetí. Omamný jako francouzské víno – takový je román Fiony Valpy Láska po francouzsku. Gina přijde o skvělou práci, přítele i část rodiny, a tak se rozhodne pro zbrusu nový začátek. Vymění chladnou šedivou Anglii za slunný francouzský jih, plný barev a llskvělého vína. Začne žít ve starém domě na venkově, zděděném po milované tetě. Objeví v něm staré tajemství jedné velké lásky, které však hrozí rozbít celý její svět. Také ji stíhají různé pohromy: od auta, zapadlého do příkopu, přes spadlou střechu i s komínem, až k tomu nejhoršímu faux-pas. Jdou vůbec překonat rozdíly mezi britskou a francouzskou náturou a způsobem života? A jak do toho zapadá sexy a záhadný Cédric?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The French for Love , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska po francouzsku. Přihlašte se a napište ho.

Szilvia1
10.12.2021 3 z 5

Příběh,který tato knížka ukrývá byl spíš romantický.Myslela jsem,že je tam ukryté nějaké větší tajemství,ale ještě zkusím druhou část.

Kskaja
25.11.2021 2 z 5

Ve finale zjistuji, ze me to ani moc nebavilo..

m_martina
15.10.2021 4 z 5

Romantiku mám moc ráda, proto se mi hezky četla i tato kniha. A dozvěděla jsem se zajímavé věci ohledně výroby vína. Jen škoda těch francouzských výrazů, protože já patřím ke generaci, která měla ve škole jenom ruštinu. Ale ještě zkusím pokračování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska po francouzsku v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x