Láska je pre lúzrov přehled

Láska je pre lúzrov https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466601/bmid_laska-je-pre-luzrov-ham-466601.jpeg 4 113 113

Aký by bol asi denník dcéry Bridget Jonesovej? Spýtajte sa Pheobe. Pätnásťročná Phoebe zbožňuje čiernu farbu a neznáša ľudí. Najviac zo všetkého tých zamilovaných, ktorým hormóny udierajú do hlavy a robia z nich uslintaných zombíkov. Najhoršie je, že Phoebina najlepšia priateľka sa práve mení na takýto chodiaci hormonálny horor, pretože sa zamilovala a začala randiť. A tak Phoebe oplakáva mozgovú smrť svojej kamarátky, pevne rozhodnutá, že ona sama sa nikdy nezamiluje. Čo však človek mieni, môže jedna nová známosť zmeniť...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Love Is For Losers , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska je pre lúzrov. Přihlašte se a napište ho.

E.T.007
03.12.2023 4 z 5

Aj keď miestami dej trochu viazne a vtedy sa to tam točí akosi dokola, bola to milá a vtipná oddychovka. Pheobe mi ako postava sadla. Možno preto, že mi jej myšlienkové pochody a názory dosť pripomínali mňa samu. Veľmi som si obľúbila aj jej tetu Kate - tiež by som takú chcela mať, bola proste bohovská.

Navyše, štýl, akým autorka knihu napísala, je zaujímavý a stránky vám doslova samy miznú pod rukami.

Uma
21.10.2023 2 z 5

Ze začátku je to celkem fajn, ale když jsem byla na straně 202 tak už mi to připadalo zbytečně moc dlouhé. Pořád se tam řešilo to samé a začalo to být příliš ohrané.

vevera6
07.09.2023 4 z 5

Oddychovka. Ty strašně krátký kapitoly psaný ve stylu "deníčku" jsou za mě ohromný plus, líp se udrží pozornost, knížka se pak zdá, že ubývá rychleji, zároveň čtěte pořád "něco" a ne 20 stránkový popis barvy trička hlavniho hrdiny.
Phoebe je občas na facku, zbytek času je ale docela vtipná.
Líbí se mi, že queer tématika je tu tak "subtle", je to tam okrajově, nikomu to nepřijde divný, žádná homofobie a podobné.
Minimum drama, prostě chill knížka.

Knižní novinky (14. týden)

04.04.2021

Kniha Láska je pre lúzrov v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech5x