Láska dvoch svetov přehled

Láska dvoch svetov https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446122/bmid_laska-dvoch-svetov-ih3-446122.jpg 4 10 10

Po mega úspešnom debute Zákon príťažlivosti vydáva Katarína Kuniková druhý román Láska dvoch svetov. Tento príbeh dokáže napísať spisovateľka, ktorá pozná tajomstvá života v malom meste aj v exotickom Iráne. Je vášnivý a strhujúci, plný zážitkov a udalostí. Dokáže ho pochopiť každý, kto verí v osudovú lásku. Zoznámte sa so Sabinou, ktorá prežila dospievanie v Iráne a našla si prácu, o ktorej nesmie nikto vedieť. Zoznámte sa s Richardom, hasičom, takým ktorého fotia do kalendárov. Spoznajte ich príbuzných, priateľov a partnerov. Budete cítiť púštnu horúčavu ma bruškách prstov, popolček spálenísk aj chuť zmrzliny v letnom popoludní. Tento román nestačí čítať, môžete ho prežívať s galériou jeho hrdinov. Je fascinujúci a vášnivý, s citom pre detail aj zmyslom pre humor.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska dvoch svetov. Přihlašte se a napište ho.

MonaR0se
18.11.2021 4 z 5

Kniha Láska dvoch svetov ma príjemne prekvapila. Čakala som zaláskovanú oddychovku a tú som aj dostala, ale ponúkla mi niečo viac ako len ľúbostný príbeh. Ponúkla mi aj náhľad do inej kultúry. Dozvedela som sa, aké je to pre slovenskú rodinu žiť v Iráne či prispôsobiť sa diametrálne odlišným zvykom a to všetko vďaka veľmi prirodzenému spôsobu, akým autorka tento príbeh poňala.

Láska dvoch svetov je voľné pokračovanie knihy Zákon príťažlivosti, ktorú som zatiaľ nečítala, no po tejto knižke si ju s radosťou zakúpim. Je to jedna z tých kníh, ktoré prečítate na jeden záťah.

V príbehu sa striedali pohľady dvoch hlavných postáv - Sabiny, ktorá prežila detstvo v Iráne a sympatického hasiča Richarda, ktorý sa objavil už v Zákone príťažlivosti.
Autorka má veľmi príjemný štýl písania, vďaka ktorému všetky postavy z knihy ožili. Bolo naozaj jednoduché vžiť sa do každej jednej postavy a prežiť s nimi príbeh plný lásky, zrady , tajomstiev či odpustenia. Navyše prostredie Iránu bolo výborne vykreslené, všetko som si dokázala živo predstaviť. Príbeh sa čítal jedným dychom a nechýbali mu ani dramatické situácie či nečakané zvraty :).

Kniha ma upútala, dojala, nahnevala a rozveselila a ja jej nemám čo vytknúť, možno len to, že mohla byť dlhšia. Po knihe môžu pokojne siahnuť aj tí, čo podobne ako ja autorkinu prvotinu nečítali :)

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Knihu som prečítala za jeden deň a musím sa priznať že zanechala vo mne dojem . Čitala sa sama a každá jedná strana v nej vas bude lakať pokračovať (aspoň u mňa to tak bolo). Takže ju odporúčam všetkymi desiatimi.
Hneď po prvej časti som musela po nej siahnuť ❤

Janinkniznisvet
09.02.2021 4 z 5

Knihu jsem měla v rámci knižní štafety. Líbila se mi. Některé věci bych vymazala a některé i přidala. V některých situacích jsem se viděla. Líbilo se mi jak příběh byl vyprávěn z více pohledů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska dvoch svetov v seznamech

v dalších seznamech1x

2020  75%Zákon príťažlivosti