Kvet přehled

Kvet
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337639/bmid_kvet-jqb-337639.jpg 3 243 243

Vždy som mala jasno v tom, čo chcem dosiahnuť. Najlepšie známky na škole, aby bola na mňa starká pyšná a zo všetkého najviac to, čo sa dosiaľ nikomu z našej rodiny nepodarilo: prijatie na Stanfordovu univerzitu. Starká, mama aj sestra pre lásku a sex stratili hlavu. Až tak, že celkom prestali myslieť na vlastnú budúcnosť a nakoniec o všetko prišli. Rovnakú chybu však neurobím. Mňa od splnenia môjho sna neodvedie nijaký chalan. To som si svätosväte sľúbila a to aj dodržím. To však bolo ešte pred Tatom. Teda predtým, než sa o mňa začala zaujímať najväčšia rocková hviezda na svete. Pred letmi súkromným lietadlom, tajnými schôdzkami a pesničkami napísanými o mne a pre mňa. Je toho fakt veľa, čo o ňom neviem. Napríklad prečo sa vykašľal na hudbu. Čo robí, keď nie sme spolu. Aké temné tajomstvá zo svojej minulosti predo mnou skrýva. Stačí však, aby ma pobozkal, a zrazu nemyslím na nič, ani na svoju budúcnosť. A už vôbec neviem, čo vlastne naozaj chcem.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (SK)

Flower , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kvet. Přihlašte se a napište ho.

natalie-p6706
27.05.2024 1 z 5

Nedočteno, přišlo mi to strašně hloupé, jakoby to psala nějaká puberťačka. Vím že i ve filmu se lidi zamilují do sebe po prvním setkání pomalu, ale tady mi to prostě nějak nešlo dohromady. Slabší kousek

Kikulka97
07.11.2023 odpad!

(SPOILER) Začínalo to jako příjemná oddechovka a ono by to tak mohlo i pokračovat... zlom ovšem nastal v momentě, kdy hlavní hrdinka kývla na rande. Pak už to šlo všechno z kopce. Charlotte za mě ještě postava "jakš takš", inu její chování docela dávalo smysl (teda až na ty opakované "druhé šance"), hlavní protějšek stál za starou belu a s každou stránkou se měnil v postavu naprosto nezajímavou, nelogickou, postrádající jakýkoliv smysl v této knize. Což je u romaňtárny docela průšvih. Nezbývá mi tedy hodnotit jinak než... pápá kniho. Lituji ten strom, jehož papír byl použit. První část ale archivujeme a budeme si představovat hezkou romanťárnu.

Hermiona419
24.04.2022 4 z 5

Neurazí a asi ani nenadchne! Jinak to špatné nebylo.

Knižní novinky (15. - 19. květen)

16.05.2017

Kniha Kvet v seznamech