Kupředu, zpátky ni krok přehled

Kupředu, zpátky ni krok https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71806/kupredu-zpatky-ni-krok-71806.jpg 2 6 6

Sborník sebraných projevů, osvětlující průběh a význam historického února 1948, kdy čs. pracující lid zmařil pokus reakce o puč a definitivně zúčtoval se zrádnou buržoazií. Obsahuje všechny veřejné projevy předsedy vlády Klementa Gottwalda ze dnů 17. února až 28. března 1948, jakož i dokumenty předsednictva Ústředního výboru KSČ, které byly v těch dnech zveřejněny a jichž je Klement Gottwald autorem nebo hlavním redaktorem. Jsou připojeny i jiné dokumenty, pokud se vztahují k projevům Klementa Gottwalda nebo pokud jsou důležité pro pochopení hlavních fází únorových událostí. Úvodem jsou podány výňatky z referátu Klementa Gottwalda na zasedání Ústředního výboru KSČ 28. listopadu 1947 a z jeho novoročního projevu 1. ledna 1948.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kupředu, zpátky ni krok. Přihlašte se a napište ho.

medlovice
01.03.2023

Tak tuto knížku jsem našla v knihovně v oddělení opuštěných knih. Mám z ní velkou radost , prolistovala jsem si ji,zatím nemám čas na čtení, ale je tam všechno i s obrázky .!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kupředu, zpátky ni krok v seznamech