Kudlanka bezbožná přehled

Kudlanka bezbožná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26251/kudlanka-bezbozna.png 4 349 349

„Proč bezbožná?“ divil se Honza, když jsem mu před dávnými lety darovala textík Kudlanky. „Protože Kudlanka bezbožná je mnohem horší než kudlanka nábožná,“ pravila jsem záhadně. „Horší? Co může být horšího než se nechat po sexuálním aktu sežrat samičkou?“ „Oženit se s ní,“ odvětila jsem.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kudlanka bezbožná. Přihlašte se a napište ho.

Pajinka235
28.10.2023 2 z 5

Po dlouhé době jsem si přečetla knihu této autorky - cca před 10 lety jsem ji četla docela často...tak nějak jsem po těchto tenkých knížkách sáhla vždy, když jsem jsem měla za sebou nějakou "náročnou" knížku, takové odlehčení. Nicméně zdá se, že ta doba je pryč, "Kudlanka" nezabrala, hrdinka mě štvala a tak nějak vůbec... škoda, těžko říct, jaké knížky by autorka psala dnes. Nicméně už se to nedozvíme....

LucieVero
18.02.2023 3 z 5

Kniha celkem o ničem.

Mruskulka
20.06.2022 2 z 5

Tak tohle mi nesedlo. Styl psaní super, proto 2*, ale hlavní hrdinka strašně nesympatická. Ukňouraná. Prostě mi nesedla (a že takových bab na světě je)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kudlanka bezbožná v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů