Kuchařka nejen pro vegetariány přehled

Kuchařka nejen pro vegetariány https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390241/bmid_kucharka-nejen-pro-vegetariany-vaw-390241.jpg 2 3 3

50 bezmasých receptů. Ať jste vegetariánem či ne, dobrý vegetariánský oběd je zárukou dobré nálady. Připravili jsme pro vás 50 lahodných, lákavých a jednoduchých receptů. Na každé straně najdete jeden zdravý pokrm doplněný krásnou fotografií. Připravit si můžete netradiční vegetariánské saláty, polévky lahodící tělu i duši, nebo plnohodnotná jídla. Součástí vegetariánské kuchyně je také příprava domácích náhražek masa a ryb. Naučíte se připravovat sekanou z tempehu, knedlíčky z červené řepy s pastou tahini a avokádové chlebíčky se smaženou kukuřicí. Nechybí ani vegetariánské chuťovky jako slanorožcová tempura nebo samosy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kuchařka nejen pro vegetariány. Přihlašte se a napište ho.

madem
19.09.2021 2 z 5

Kniha je velmi hezky zpracovaná. Má krásné fotografie recepty jsou velmi nápadité. Bohužel u nás neseženu k velké části receptů všechny suroviny. Můžu jmenovat: řasy, koření vadouvan, pastu z černých fazolí a podobně. Než jednotlivé recepty spíše využiji některé kombinace, které jsou v knize uvedeny. Třeba fazole, šťouchané brambory a zelené fazolky nebo houbové rizoto a citron.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kuchařka nejen pro vegetariány v seznamech

v dalších seznamech1x

2018  72%Super snídaně