Krvavá řeka přehled

Krvavá řeka
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18809/bmid_krvava-reka-VPA-18809.jpeg 4 286 286

John Pellam série

V pořadí druhá kniha s Johnem Pellamem v hlavní roli, která je nám servírován na zlatém podnosu přímo z rukou Jefferyho Deavera, kuchaře nejpovolanějšího z nejpovolanějších. Tentokrát Pellam, vyhledávač filmových exteriérů, přijíždí do Bohem zapomenutého města zvaného Maddox. Krátce po svém příjezdu je svědkem přestřelky, při níž jsou za řeku Styx posláni dva lidé ( tímto idiomem se rozumí zavražděni ). Pellam by měl vypovídat, alespoň to tak po něm žádá místní policie, která se případem zabývá.Vypovídat by bylo ale velmi nerozumné, protože silné karty v rukou drží také gangsterský boss Ralf Balles, jehož přivrženci mají vraždy na svědomí. Pellam se souhrou osudu ocitá v kompromitující situaci. Do všeho se ještě připlete blondýnka, která chce Pellama jako takového. Příběh plný zvratů, mistrných dialogů a neskutečně živých postav čeká jenom na vás...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Bloody River Blues , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavá řeka. Přihlašte se a napište ho.

Forest66
14.09.2023 odpad!

Je mi záhadou, jak mohl stejný autor, který napsal případy Lincolna Rhyma a Kathryn Danceové napsat sérii o Rune. Ale to, co z něho vypadlo tentokrát, to jsem si nedovedl ani představit. Tak povrchní a iracionální škvár, bez špetky napětí a plný nesmyslů jsem už dlouho nečetl. Kdybych nechával knihy nedočtené, tohle by rozhodně byla jedna z nich

Meda77
27.02.2023 2 z 5

Naprosto nezáživná a nudivá kniha od autora, který jinak psát umí. V žánru detektivním úplný průjem a žánru beletrie taktéž. Kniha byla zřejmě publikována kvůli vydavateli. Není zde ani pořádný námět na děj, celá kniha působí chatrně, bez nějaké snahy se vyvíjet, jen tupé popisování okolí a podobně. Naprosto souhlasím se všemi negativními komety od ostatních uživatelů. Nedoporučuji a chabé 2starsy.Považuji za ztracený čas.

Luigi1
01.01.2023 4 z 5

Tato kniha mě nějak nenadchla,spíš bych řekl zklamání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krvavá řeka v seznamech

v dalších seznamech3x