Temný kvítek přehled

Temný kvítek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449846/bmid_temny-kvitek-BFs-449846.jpg 4 107 107

Krvavá magie si vybírá svoji daň! 2. díl fantasy trilogie. Život princezny Aurélie je v troskách, stejně jako království, které chtěla zachránit. Její snoubenec zahynul na lodi, a bratr, který se měl stát v jejich zemi králem, musí čelit odporu ze strany Tribunálu. Když během korunovační noci dojde k převratu, Aurélie je nucena uprchnout. Aby zachránila sebe a svou rodinu pustí se do sebevražedného boje. Najde v nejtemnějších chvílích jiskřičku naděje? Pomůže jí láska, kterou považovala za ztracenou?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Greythorne , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temný kvítek. Přihlašte se a napište ho.

Duchoslp
07.12.2022 4 z 5

Druhý díl je stejně dobrý jako první. Moc se mi líbí prolínání děje a není čas si vydechnout. Parádní magická jízda.

Njangu
19.11.2022 5 z 5

Podle hodnocení vypadá tento díl, jako slabší. Za mě teda rozhodně slabší neni.
Zajímavé je, že i přes vcelku ukončený děj, začíná další díl, který navazuje novými skutečnostmi. A tak vlastně příběh pokračuje dál.
Překvapivé pojetí a hlavně díl nabitý akcí. V každé fantasy knížce je spoustu mrtvých, ale tady? Je jich mnohem víc. Takže je to docela i temnější, než jsem obvykle zvyklá.
Moc se mně tato série líbí. Tak doufám, že bude i vám.

Damonka12
08.01.2022 3 z 5

Tenhle díl byl trochu slabší než ten první, vlastně mi to přišlo skoro jako úplně jiný příběh. Což je škoda, protože špatné to nebylo, ale ztratilo to kouzlo z prvního dílu, které mě dostalo.

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Knižní novinky (40. týden)

27.09.2020

Kniha Temný kvítek v seznamech