Krtko v zime přehled

Krtko v zime https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365898/bmid_krtko-v-zime-Ba9-365898.jpg 5 124 124

Krtkove dve zimné dobrodružstvá! Krtko si na svoje snežné radovánky nájde nového kamaráta snehuliaka, ktorého nakoniec zachráni pred teplými slnečnými lúčmi. Nezabúda však ani na zvieratká z lesa, pre ktoré chystá skvelé vianočné prekvapenie. No najväčšia radosť je predsa len to, že môžu byť všetci spolu...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krtko v zime. Přihlašte se a napište ho.

ivka7708
29.12.2023 5 z 5

Kniha obsahuje 2 rozprávky o krtkovi. Syn má radšej tú o snehuliakovi. Kniha je krásne ilustrovaná a príbeh sa dá voľne prerozprávať aj čiste podľa nich. Oceňujem aj vyššiu gramáž papiera, takže ju deti hneď nezničia.

Iris30
29.12.2023 5 z 5

Dáreček od Ježíška pro syna, opět vedou krásné ilustrace, nejraději mám, když mi syn popisuje, co je na obrázku.

Naďa2411
14.11.2023 5 z 5

Milý Krteček v této povídce pomáhá novému kamarádovi sněhulákovi. Další oblíbená knížka a večerníček z mého dětství. Nyní vzhledem k zimě připomenuto v aknize. Pěkný, autor nezklame.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krtko v zime v seznamech

v dalších seznamech3x

krtek sněhuláci