Krtek ve městě přehled

Krtek ve městě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331630/bmid_krtek-ve-meste-XWf-331630.jpg 5 181 181

Kvůli lidem musí příroda ustoupit novému městu. Krtek a jeho přátelé zajíček a ježek jsou přestěhováni ze svého pařízku v lese do nového bytu v paneláku. Mají zde všechny vymoženosti civilizace, a dokonce i přírodu. Ale jakou - nafukovací! To ale pro zvířátka není to pravé, a proto se vydají hledat přírodu skutečnou.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krtek ve městě. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
13.11.2023 5 z 5

Hlavní postavy jsou nezapomenutelní tři kamarádi krteček, ježeček a zajíček. Tato knížka patří určitě jako u mne mezi první knížky, které jsem měla a kupovala jsem mým dětem. V aknize jsem si připomněla přátelství této správné zvířecí party. Tyto postavičky mají své zastoupení v knihkupectví a v hračkářství. Každý má doma určitě milou postavičku z této krásné barevné knížky.

LuckyZ
14.05.2023

Taky máme doma z dětských let od sestřenice. Prý kniha není k sehnání. A jak tady někdo komentoval,je to vlastně velmi smutný příběh, který se v horší verzi děje po celém světě, hlavně v pralesich orang-utanum a dalším zvířatům. Takže velmi bohužel nadčasový a stále aktuálnější díl Krtka. Nevím jestli jim mám podarovat jiné dítě, aby z toho nemělo deprese.

Eve.Z
06.01.2023 5 z 5

Krásná knížka, příhody krtečka nikdy nezklamou. DOPORUČUJI :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krtek ve městě v seznamech

v dalších seznamech1x

krtek