Krtek kamarád přehled

Krtek kamarád https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141451/krtek-kamarad-141451.jpg 5 76 76

Veselé veršované příběhy o Krtkovi a jeho kamarádech myšce, žabce, ježkovi a zajíčkovi. Námět a ilustrace Zdeněk Miler Verše Jiří Žáček Graficky upravil David Dvořák.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krtek kamarád. Přihlašte se a napište ho.

Iris30
27.02.2023 5 z 5

Čteme každý večer, syn Krtečka miluje, stejně tak, jako ho miloval můj starší syn, takže mám repete po 15 letech a stejně mě to pořád baví, jako tenkrát.
Některé verše znám už nazpaměť.
Moc se nám líbí Zahradníci, Gratulanti, a Zoubek (to má ráda, protože je to krásná ukázka, jak si děti mají čistit zuby)
Za mne je Krteček prostě nesmrtelný.

LunaL.
18.11.2022 5 z 5

Snad jediná knížka básniček o krtečkovi. Některé básničky už umíme nazpaměť :) Jsou vtipné, originální, krásné. Nejvíc máme rádi Loudavý šnek, Bublifuk a básničku Zahradníci

Péťa Z.
12.02.2022 5 z 5

Milá knížka pro nejmenší děti. Mně se nejvíc ze třinácti veršovánek líbí Třešně, Dáreček a Zlobivý zoubek.
Knížka nám přišla poštou jako dárek skrz jednu řetězovku, která spočívala v tom, že od šesti neznámých lidí dostanete knížku pro vámi vybrané dítě a vy zase obdarujete někoho dalšího... Takže z knížky máme radost a s Adélkou ji často prohlížíme a čteme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krtek kamarád v seznamech

v Právě čtených1x