Kroniky prachu přehled

Kroniky prachu
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462597/bmid_kroniky-prachu-xVX-462597.png 4 2099 2099

Kroniky prachu série

Romantický príbeh odohrávajúci sa v Anglicku na konci 19. storočia. Animantina matka vidí budúcnosť svojej dcéry v rukách bohatého ženícha, lenže Animant túži po celkom inom živote a najradšej sa pohybuje vo svete kníh. Láska si ju však nájde aj tam.

Literatura světová Pro děti a mládež Historické romány
Vydáno: , CooBoo

Animant Crumbs Staubchronik , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kroniky prachu. Přihlašte se a napište ho.

Knižníblázen
18.05.2024 5 z 5

Rozhodně doporučuji dívkám,které chtějí začíst se čtením romantických příběhů. Přišlo mi to jako novodobá Pýcha a předsudek plus bonus odehrává se to v knihovně,takže pro knihomolky jako stvořené.

Věra91
12.05.2024

Strhla velkou pozornost na sociálních sítích, ale já si ji přečetla až když už tam tolik nebyla. Autorka mě polapila do sítě a já se nechala unášet jejím příběhem. Čtení jsem si nesmírně užívala, vypnula jsem hlavu aspoň na chvíli. V knize se mi líbili autorčiny myšlenky, ale také lidská magie jako je láska, pocit výjimečnosti a štěstí.

Mišmiš
08.05.2024 5 z 5

Knihu jsem si koupila, protože se mi moc líbil obal knihy a i to, že hlavní hrdinka stejně jako já miluje knihy a má svoje čtecí křeslo :-)
Příběh je skvělý. Zasazený do staré Anglie, kdy pro ženu pracovat a mít svůj názor bylo nemyslitelné. A romantický příběh byl nádherný. Už se těším na další pokračování, které na mě v knihovně čeká :-)

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

Knižní novinky (18. týden)

02.05.2021

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Někdy nestačí o něčem jen číst.

Pan Reed obrátil pohled ke mně a usmál se. Byl to ten nejabsurdnější moment, který jsem si dokázala představit. Stál ve své knihovně, promočený od hlavy až k patě, v každé ruce jednu naprosto zdevastovanou knihu, a i tak se dokázal radovat z toho, že do jeho svatyně přestala kapat voda.

Extrémní situace vyžadují extrémní opatření, slečno Crumbová.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (2)

2020 - HumbookAwards (Nejlepší romantická linka)
2020 - Kniha roku - Čtení tě mění (Obálka roku)

Kniha Kroniky prachu v seznamech

v Právě čtených47x