Kronika mého života přehled

Kronika mého života
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216389/mid_kronika-meho-zivota-216389.jpg 5 140 140

Milovaný český malíř a ilustrátor, ale také skvělý vypravěč Josef Lada (1887-1957) by se letos dožil sto dvaceti let. S jeho jménem je spojena řada postav a postaviček, malebné obrázky českého venkova, poezie Vánoc, ale rovněž originální humor, který se snad nejvíce promítl do výtvarného ztvárnění..

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kronika mého života. Přihlašte se a napište ho.

Vendula897
28.12.2023 5 z 5

Snad z nostalgie v tento vánoční čas ( komentář psán 28.12 jednojakéhoroku), snad proto, že život kolem nás tak rychle probíhá a my najednou zjistíme, že jakousi kroniku svých životů už také možno psát, snad i proto- nebo asi i PRÁVĚ PROTO jsem sáhla večer po této knize a ponořila se do Ladova dětství.... tak čistě a mile popsaného, že mi u toho bylo" krásnosmutno".
Milé, laskavé čtení pro nostalgickou dobu vánoční, kdy bilancujeme nejen nad rokem právě končícím, ale i nad životem, jako takovým...

Pebra
29.08.2023 5 z 5

Nádhera. A znovu se mi potvrzuje, že chudé dětství formuje lidi k dobrému.

Cojekomupotom
12.02.2023 5 z 5

Tuhle knihu jsem našel (ještě zabalenou, respektive zatavenou v plastu) v kontejneru u nás za barákem. Beze srandy. Co já vim, všude je vyprodaná. Lidi jsou neskutečný hovada xD bylo to fajn čtení, tak jsem ji pak dal otci (Ladovu fanoušku) k vánocům. Dvojitá radost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kronika mého života v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x