Magická príťažlivosť přehled

Magická príťažlivosť
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298141/bmid_kronika-cambion-1-magicka-pritazliv-oUp-298141.jpg 4 148 148

Kronika kambionů série

Sú záhadní, príťažliví a nebezpeční... sú kambioni. Sedemnásťročná Samara pracuje v kníhkupectve, aby si zarobila na svoje prvé auto. Spolu s ňou tam pracuje aj Caleb, očarujúci a tajomný mladík, ktorého uhrančivé oči nenechajú chladnou takmer žiadnu ženu. Samara je jediná, ktorá cíti, že za jeho neodolateľným pohľadom sa skrýva nebezpečenstvo. Tajomstvo, ktoré Caleba obklopuje, privádza Samaru do sveta kambionov, v ktorom je príťažlivosť a atraktivita podmienkou prežitia. Keď sa navôkol začnú diať desivé veci a sú ohrození aj jej najbližší, musí Samara riskovať a urobiť rozhodnutie, ktoré možno navždy zmení jej život.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Living Violet (The Cambion Chronicles #1) , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Magická príťažlivosť. Přihlašte se a napište ho.

Erlif
17.04.2019 4 z 5

Ráda občas sáhnu o Young adults... Na tohle jsem narazila úplnou náhodou. První díl mě mile překvapil. Kniha je zajímavá a čtivá, i když tam není hodně akce, až od 3/4 knížky až do konce, tak mi to vůbec nevadilo, protože mě kniha bavila. A moc se těším na další díl, už proto, že narozdíl od prvního je v červeném hodnocení :-)

janebeauty9860
04.10.2018 4 z 5

Příběh nebyl špatný. Klidně by mi stačil jeden díl, ale pro zvědavost si přečtu i další.

venacava
12.09.2018 1 z 5

A tak zas tak špatné to není :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Magická príťažlivosť v seznamech

v Právě čtených1x