Mé jméno je Nikdo přehled

Mé jméno je Nikdo
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344486/bmid_me-jmeno-je-nikdo-bmg-344486.jpg 4 164 164

BOJOVNICE. LHÁŘKA. STUDENTKA. ŠPIONKA. Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu. Reagan je od dětství cvičená v boji na život a na smrt a umí bravurně zacházet s jakoukoli zbraní, protože se od ní očekává, že půjde ve stopách rodičů a rozšíří řady nejmocnější tajné služby na světě, Černých andělů. Zamilovat se do kluka od vedle rozhodně neměla v plánu. Nyní se musí rozhodnout, jestli využije své obrovské předpoklady a vrhne se do života plného nebezpečí, pro který byla vychována, nebo poslechne srdce a zvolí existenci obyčejného člověka, po níž vždycky toužila. Když jí ale nepřátelé unesou rodiče, jde rozhodování stranou. Reagan velice rychle zjistí, jak moc se ostrá akce liší od výcviku, a jestli se může spolehnout na lidi kolem sebe. Zvlášť na ty, kterým dosud musela lhát. Zoufalá a vyděšená v sobě musí najít Černého anděla…... celý text

Romány Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Mystery Press

You Don't Know My Name , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mé jméno je Nikdo. Přihlašte se a napište ho.

Yumecz
04.01.2022 3 z 5

Hodně povrchní příběh vhodný pro teen čtenáře. Příběh by předvídatelný již po prvních pár stránkách.
Kniha ale byla čtivá, napsaná přesně pro mladší čtenáře, kterým ale já bohužel již nejsem. Ale s touto myšlenkou jsem knihu na vlakovém nádraží kupovala. Takže mi minimálně zpříjemnila jízdu :-)

šneki
18.07.2021 3 z 5

Docela zajímavá zápletka a děj ubíhal dobře, škoda že nějsou přeložené další díly.

Pavla-Adina
03.01.2021 3 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila, bylo to lehčí čtení, dalo by se říci oddychovka, i když s tragickým koncem.

Bojovnice. Lhářka. Studentka. Špionka.

29.05.2017

Mystery Press - ediční plán jaro / léto 2017