Křižovatky přehled

Křižovatky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487620/bmid_krizovatky-cTk-487620.png 4 20 20

Kriminální příběh z prostředí pražské vilové čtvrti se rozvíjí kolem pokusu o vraždu středoškolačky. Ze zdánlivě jednoduchého případu pokusu o vraždu se odvíjí celé spektrum mezilidských vztahů, v jejichž centru stojí smůlou stíhaní středoškolský profesor.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Křižovatky. Přihlašte se a napište ho.

babystar
19.02.2024 3 z 5

První dojem? Detektivka z doby, kdy policie neměla mobilní telefony a počítače byly výjimkou. Trochu mnohomluvný příběh vyšetřování jedné autonehody a ještě spíše pitvání jedné lidské duše. Číst se to samozřejmě dalo, jen ze způsobu vyšetřování poručíka Petráka mi šel mráz po zádech.
Cimického detektivky s doktorem Dvořákem si vždy ráda přečtu.

janina66
14.01.2024 5 z 5

Skvělá česká detektivka. Velmi zajímavé pátrání. Kde se vzalo auto, které srazilo Pavlínu?
Moc mě kniha bavila.

Majto
27.08.2022 3 z 5

Taká príjemne plynúca detektívka s prirodzene pôsobiacimi postavami i prostredím. Dej sa kľudne môže odohrávať hocikde a stále bude pôsobiť úplne uveriteľne. Nič sa zbytočne nenaťahuje a speje rýchlo k rozuzleniu, hoci som od polky knihy tušil výsledok, so záujmom som dočítal až do konca.
Neviem to naisto, no možno od tohoto autora načerpala trošku inšpirácie pri svojom písaní M. Klevisová.

25 říjnových eknih zdarma

16.10.2019