Nespoutaná přehled

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54815/nespoutana-54815.jpg 4 39 39

Kristina Cook série

Ashton/Rosemoor série

1. díl

Luccy Abbingtonová je velmi krásná a milá, ale také chudá a s nic moc původem. Je dcerou obyčejného lékaře, i když její dědeček byl baron. Takže už zjistila, že asi žádný šlechtic s ní jako s potenciální manželkou nebude počítat. Navíc provokuje společnost svým vážně míněným záměrem studovat veterinářství a věnovat se zvěrolékařské praxi. Takže i když ji její mecenáši vezmou do Londýna na sezonu, žádná smršť seriózních nabídek sňatku se nekoná. Henry Ashton, šestý markýz z Mandeville, se zase do manželského chomoutu nijak zvlášť nechystá. I když časem změní názor, rozhodně nechce opakovat otcovu chybu. Ten se oženil hluboce pod svůj stav, ženu slepě a oddaně miloval, a ona mu oplácela nevěrami na každém kroku a ponižováním svého syna. Kvůli ní zahodil svoji politickou kariéru. To Henry nemá v úmyslu udělat, naopak má nápad: ožení se krásnou dcerou vlivného politika! Jenže jeho srdce na to má úplně jiný názor… zdroj anotace: cervenaknihovna.cz... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Unlaced , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nespoutaná. Přihlašte se a napište ho.

georginaa
06.02.2021 3 z 5

První kniha této autorky co jsem četla a nebylo to špatné. Je vidět, že opravdu protiklady se velice přitahují. Ona nespoutaná plná života a on je posedlý svými pravidly a pořádkem. Jak to v lásce chodí, musí se společně naučit toleranci toho druhého.

petraj30
28.07.2020 5 z 5

Moc krásný příběh a to jsem si říkala, že to bude jen další z mnoha jemu podobných. Bylo to něco víc, než jsem původně očekávala.
Oba hrdinové se mi moc líbili. Chápala jsem Henryho nerozhodnost, i když v tom bylo více důvodů - jeho výchova, společenská pravidla a prestiž a spousty jiných. Stejně to postavení nakonec nehraje žádnou roli. Spíš to jsou jen další výmluvy. Ale bylo to krásně a věrohodně popsané, takže vlastně čtenář trpěl s hlavními hrdiny...
Nicméně jejich vztah byl kouzelný a ten konec jen malá třešinka za tím vším, krásná pohádka.
Moc se těším na další dva díly.

Beatrisie
03.11.2017 5 z 5

Jediná knížka tohohle žánru která se mi opravdu líbila :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nespoutaná v seznamech

v dalších seznamech1x