Krev na sněhu přehled

Krev na sněhu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250548/bmid_krev-na-snehu-lDH-250548.png 4 2297 2297

Krev na sněhu série

Sedmdesátá léta v Oslu. Olav Johansen nedokáže jezdit autem pomalu, je měkký jako máslo, příliš snadno se zamilovává, jestliže se rozčilí, ztrácí hlavu a je mizerný v matematice. Něco málo přečetl, ale moc toho neví a rozhodně nemá takové znalosti, které by byly k něčemu užitečné. A píše pomaleji, než roste stalaktit. K čemu se tedy hodí? Je skvělý zabiják. Nemusí přitom jezdit autem, zabíjí většinou lidi, kteří si to zasluhují, a nejsou to žádné složité počty. Alespoň prozatím nebyly. Dokud od šéfa nedostal nový úkol: vyřídit jeho manželku. Krev na sněhu je první díl duologie, kterou Jo Nesbo napsal pod pseudonymem Tom Johansen (na obalu knihy se však přiznává Nesbo, stejné je to i u zahraničních vydání).... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Blod på snø , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krev na sněhu. Přihlašte se a napište ho.

kob
03.05.2024 4 z 5

Zajímavá ich-forma z pohledu nájemného vraha. Čtenář mu vlastně fandí.

Luci19346
28.02.2024 5 z 5

Krátký, napínavý příběh jednoho nájemného vraha. V knize mě bavily zvraty v ději. Nikdy to nedopadne, jak si hlavní hrdina představuje.

Rozhodně bych knihu nezařadila do detektivek. Není tam ani žádný detektiv.

Osobně mě knihy bez HH baví více. Přijde mi, že jsou lépe propracované a mám pak o čem přemýšlet.

lulucinax
19.02.2024 5 z 5

Skvělá, svižná detektivka, která mi sedla a potřebuji další díl, přestože nenavazuje na ten předešlý.
Kniha má jen 152 stran, nehledejte tedy žádné vedlejší linky a komplikovaný děj, přesto dokáže překvapit.
Líbí se mi autorův suchý humor a styl jakým píše.
Od Nesba jsem četla kdysi Sněhuláka a mám dojem, že ještě jednu, ale díky nechutným detailům jsem další díly Harryho Holea nečetla, ale teď o tom začínám přemýšlet.

Žebříček nejprodávanějších eknih v prosinci 2015

06.01.2016

Žebříček nejprodávanějších eknih v listopadu 2015

02.12.2015

Kniha Krev na sněhu v seznamech

v Právě čtených26x
v Přečtených3 640x