Krev Donouhů přehled

Krev Donouhů https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422874/bmid_krev-donouhu-Tda-422874.jpg 4 18 18

Upilované brokovnice. Velkorážní kolty a šipkomety na stříbrnou munici. Klan Donouhů proti klanu Ichchinsů v nekončící krevní mstě. Hrůzná zvířata či magické konstrukty, které klidně vyhladí celou vesnici. Kontinent, kam se přistěhovali osadníci, je podivný; s krutými domorodými rituály, pradávnými kletbami i nesmírným nerostným bohatstvím. Conchobayr Donouh, krátce Con, by Vám o tom řekl své. Má totiž čerstvě vystudovaný obor forenzních věd normálních i paranormálních a je to koumák! Alespoň dle svých četných bratří, vesměs majících větší pěsti než mozek. Ale i Con by byl klidnější, kdyby mu kousek nad hlavou nevisela oprátka...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krev Donouhů. Přihlašte se a napište ho.

Badger
13.03.2023 3 z 5

Četlo se to překvapivě svižně, jedině ty jména mi dělali problém.
Musím pochválit s ničím se neseroucí mluvu hlavní postavy, ty jeho hlášky většinou fakt pobavily.

Luigi1
23.07.2022 4 z 5

Con byl nervák

Klilad
04.02.2022 4 z 5

Western a fantasy? Inu, proč ne. Zajímavě pojatý svět, do kterého se sice hůř proniknout, ale pak je to super. Roztomilá knížečka, která pobaví.

Knižní novinky (43. týden)

20.10.2019

Kniha Krev Donouhů v seznamech

v Právě čtených1x

westerny česká fantasy české sci-fi

Meriwether Buchanan (p)
česká, 1966