Kreslení Anime: Jak kreslit originální postavy podle jednoduchých předloh přehled

Kreslení Anime: Jak kreslit originální postavy podle jednoduchých předloh
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406840/mid_kresleni-anime-jak-kreslit-original-fXf-406840.jpg 3 2 2

Jak kreslit originální postavy podle jednoduchých předloh. Nejlepší průvodce kreslením anime. Naučte se pomocí základních předloh a tvarů vytvořit bezpočet různých anime postav. Slavný kreslíř Christopher Hart vás krok za krokem provede konstrukcí hlavy, těla a detailů, které dodají vašim postavám originální vzhled. Díky podrobným instrukcím zvládnete kresbu klasických postav školáků a školaček, puberťáků, zloduchů, humorných charakterů a fantasy postav.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kreslení Anime: Jak kreslit originální postavy podle jednoduchých předloh. Přihlašte se a napište ho.

engai
29.11.2021 3 z 5

Komiksový náčrtník je lepší, co se týče užitečných informací, cvičení apod. Tato kniha mi příjde jen jako jakási galerie na téma "Jak jsem kreslila tuheltu postavu". Dcerku však zaujala více tato publikace než Náčrtník. A to protože Kreslíme anime je zaměřeno zejména na kreslení dívčích postav.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kreslení Anime: Jak kreslit originální postavy podle jednoduchých předloh v seznamech