Krehké srdce přehled

Krehké srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528120/bmid_krehke-srdce-65df8251dbbb4.jpg 4 159 159

Scarlet Luck série

< 2. díl

Je tak blízko, a predsa ich delí celý svet. Uplynuli tri mesiace, odkedy sa Adam naposledy ozval. Rosie stále nevie dostať z hlavy jeho list na rozlúčku a srdce ju bolí rovnako ako v prvý deň. Chýbajú jej dôverné rozhovory aj jeho spoločnosť, hoci ich delili tisíce kilometrov. Zo všetkých síl sa naňho snaží zabudnúť. Čiastočné rozptýlenie nachádza v práci a robí všetko pre to, aby sa postavila na nohy po nevydarenom rozhovore so Scarlet Luck. Dávne fiasko ju prenasleduje dodnes. Práve keď si začne zvykať na nový život, dostane od Adama správu. Okamžite sa vyplavia na povrch všetky pocity, nádeje aj sny, ktoré v sebe dusila. Ako si má k nemu nájsť cestu, keď jej zlomil srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Fragile Heart , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krehké srdce. Přihlašte se a napište ho.

Klaton
26.05.2024 5 z 5

Mona je kouzelnik se slovy, kdy vas vtahne do děje a špatně se kniha odklada. Příběh mě od prvniho dilu moc bavil a strašně jsem chtěla vědět co se stalo Adamovi, že je jaky je. Krasne zpracovane tema

Deevv
24.05.2024 5 z 5

Den druhý a přečten i druhý díl. Začátek trochu vázl, chápu, musí se znovu vše zrekapitulovat....
Už dlouho se mi nestalo přečíst dvě knihy za dva dny, ale tady to šlo opravdu samo. Čtete, čtete, čekáte jak to bude dál a už je konec. Příběh byl moc pěkný, dost emotivní a romantický. Velké plus, že je to z hudebního prostředí a to já moc ráda. A hlavně je tam vepsáno hodně mouder. To se mi líbilo. Jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :-)
"Obavy ze selhání jsou v pořádku, dokud ti nediktují život."

Ála1968
22.05.2024 5 z 5

Jo,jo,jo tohle vážně chci číst častěji.Za mě určitě romanticko citová smršť.Oba díly naprosto super

Žebříček nejprodávanějších knih (12. týden)

27.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (11. týden)

21.03.2024

Tiché hlasy, Královský život a další knižní novinky (10. týden)

03.03.2024

Kniha Krehké srdce v seznamech