Kreativní terapie - antistresové omalovánky přehled

Kreativní terapie - antistresové omalovánky
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262920/bmid_kreativni-terapie-antistresove-omal-L5O-262920.jpg 4 2 2

Chcete si odpočinout a zároveň probudit svou tvořivost? Tyto důmyslně propracované omalovánky pro dospělé jsou perfektní pro zbavení se stresu a posílení vašeho uměleckého sebevědomí. Spletité vzory, geometrické obrazce, motivy květin a zvířat i výjevy okolního světa jsou barevně podkreslené a zaměřené na detail, protože barevné vjemy a soustředění na detail mají prokazatelný terapeutický účinek – uvolní a utiší zaneprázdněnou mysl a navodí stav psychické pohody. Vybarvováním nádherných ilustrací nebo jejich kresbou můžete trávit dlouhé hodiny, ale i bezpočet volných chvilek, záleží jen na vás. Nemusíte se řídit žádnými pravidly ani složitými návody, stačí zapojit fantazii a radovat se z toho, že děláte něco krásného a zdraví prospěšného. První část knihy je určena k vybarvování, druhá pak k dokreslování. Začít můžete kdekoli, podle chuti a momentálního rozpoložení. Tak vezměte do ruky pastelky či fixy a pusťte se do toho!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kreativní terapie - antistresové omalovánky. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
12.05.2020 3 z 5

Opravdu zvláštní obrázky s již předmalovaným pozadím a některými detaily. Mě osobně moc nezaujaly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kreativní terapie - antistresové omalovánky v seznamech

v dalších seznamech1x