Krátké pohádky pro unavené rodiče přehled

Krátké pohádky pro unavené rodiče
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211982/mid_kratke-pohadky-pro-unavene-rodice-211982.jpg 3 351 351

Oproti rozsáhlým klasickým pohádkám mají například tu výhodu, že každý z příběhů lze přečíst dětem do deseti minut. Kromě toho se v nich ukrývají peprnější doušky, jež ocení zejména unavení rodiče.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krátké pohádky pro unavené rodiče. Přihlašte se a napište ho.

Helen.Kuc
19.06.2023 odpad!

Kdybych byla nakladatel, knihu bych nevydala. V současné době je knižní trh zahlcen spoustou nekvalitních knih a tahle je jedna z nich. Nechápu, jak je možné, že to napsal Michal Viewegh. Nemluvím o tom, že za knihu jsem dala lehce přes 300Kč a je v ní nedokončená předmluva - chyba redakce, někde jim vypadla stránka. Obsahově kniha nenadchne, není ani pro děti, ani pro dospělé. Dočetla jsem jen díky krátkému rozsahu.

Luky110812
14.02.2023 3 z 5

Tuto jsem synovi předčítala. Za mě pěkná hloupost, ale syn se celkem bavil. Hlavně jak se tatínek zbláznil byla jeho oblíbená pohádka.

kotatkoz
06.01.2023 2 z 5

Rychlovka na jedno odpoledne - dětem bych to tedy nečetla, nepřijde mi to ani nijak extra zajímavé, zábavné - prostě to jen plyne bez většího dopadu, alespoň že místy se člověk pousměje. Vcelku zbytečná knížka, které dávájí přidanou hodnotu leda ilustrace (vydání z roku 2022, ilustrace od Pavla Filip Navrátilová).

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Knihy, které mají méně než 200 stran

05.01.2016

Kniha Krátké pohádky pro unavené rodiče v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x