Krása přináší smrt přehled

Krása přináší smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8333/krasa-prinasi-smrt-8333.jpg 4 112 112

Hlavní hrdinkou napínavého románu je Kelly McGranthová, státní zástupkyně. Autorka před námi přesvědčivě rozvíjí příběh, na jehož počátku se desetiletá Kellyina dcera po autonehodě ocitne v péči vynikajícího plastického chirurga. Jaké je Kellyino překvapení, když se při kontrole setká v ordinaci s cizí krásnou ženou, které má povědomou tvář. Proč je stejná? Proč si chirurg vypůjčil Kellyinu podobu? Záhada střídá záhadu, nečekané zvraty děje udržuje čtenáře v napětí až do konce. Příběh o lásce, nenávisti a zločinu. Poznámka Databáze Národní knihovny ČR: V knize je uvedeno chybné ISBN 80-85975-70-X - správné ISBN je 80-7218-002-9.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Let Me Call You Sweetheart , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krása přináší smrt. Přihlašte se a napište ho.

Janík61
23.08.2023 3 z 5

Kniha se četla dobře, vraha jsem odhalila. Vcelku pohodová detektivka.

Romik1421
15.02.2021

To nebyla podoba Kerry, ale Suzann

georginaa
19.12.2020 4 z 5

Nechápu jak se na to nemohlo přijít dřív. Příběh s detektivní zápletkou se docela povedl, závěr mě docela překvapil, ale po druhé knihu už číst nebudu. Není to žádná srdcovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krása přináší smrt v seznamech

v dalších seznamech1x